www.otzyv.eu

Notino, s.r.o — отзывы

224 отзыва • Хорошо

3: Нормально
1: Ужасно

Отримала свічки замість парфумів!

Замість парфумів у коробці були дві свічки склеєні скотчем! Головне, що все було запаковано. На коробці з під парфумів була захисна клейонка. На пошті парфуми не перевіриш, лише наявність коробки у посилці.

1: Ужасно

Браковані парфуми . Отримала флакон , який протікає . Зіпсований настрій , викинуті гроші .

Замовлення 813531932
GrèsCabochard туалетна вода для жінок 30 мл
Отримала флакон , який протікає . Зіпсований настрій , викинуті гроші . Просто жах . Краще би нотіно замість тих бракованих парфумів якогось сміття напхало в коробку . Ніколи би не подумала , що таке можливо на Нотіно . Запах було чути і через слюду , я думала , що мені просто здалося . Відкрила коробку - флакон весь мокрий . Перехиляєш флакон - з нього тече . Через пару тижнів ці парфуми остаточно зіпсуються і це можна буде викинути . Я купила на Нотіно дуже багато парфумів , переважно дуже дорогих , залишила в цьому магазині величезну суму грошей за ці роки . За це , напевно , мені і віддячили ) . Ця покупка була недорога , заплатила 425 грн . Отримала відчуття , немов в душу наплювали . Пакувальник знав , що парфуми браковані - і все одно відправили мені .
Колись мені подобалися ці парфуми , GrèsCabochard . Але конкретно цей флакон ..... я не знаю , що з ним робити . Відчуття , що тебе обдурили , принизили . Користуватися ними я точно не буду .
Я так любила цей магазин ...... Але тепер , мабуть , переконаю всіх знайомих і друзів нічого не купляти тут .
Дозвонитися до когось тут неможливо . Ви потрапляєте на робота . Все налаштовано так , щоб ви не отримали жодної відповіді на ваші запитання . Гроші повернути або обміняти бракований товар - неможливо .
Якщо хтось з Нотіно може зв'язатися зі мною - я буду дуже рада . Треба вирішити це питання .

5: Отлично

Магазин продає оригінальну парфумерію

Ще ні разу не купувала в цьому магазині. Але переглянувши відгуки з фото, де оринінальні парфуми з вирізаними батч кодами(декодовані), а люди в цьому нічого не розуміючи пишуть,що це підробка, я зробила висновок,що Нотіно продає оригінальну парфумерію.Тепер можна купувати в них без страху.

2: Плохо

Просрочений товар

Замовила 3 позиції:2 палетки і парфуми.Товар приходить без вказаного сроку придатності,тому мусила пробивати по батч-коду.По ньому все виявилось дуже просрочене.
Щодо оригінальності парфумів також не впевнена,бо з парфумами з Брокарду і цими дуже велика різниця по коробці.Хтось явно обманює.Що всередині не знаю,не розпичатувала.
Також розраховувала,що до замовлення покладуть якийсь пробник духів.Поклали,але чоловічий.Якою логікою керуються люди кладучи до суто жіночого замовлення пробник чоловічих духів.Засмутило(
На жаль виробники не вказують терміни придатності,тому я вимушена була робити повернення всих товарів,вірячи батч-коду.По одному товару я так і не знайшла взагалі терміну,а користуватись косметикою якій може бути 5 років не маю бажання.
З плюсів–легко і швидко зробила повернення

2: Плохо

Прислали бракований гребінець Janeke

У мене є чотири щітки Janeke. Давно їх купую. В замовленні отримав гребінець чорного кольору з бракованою гравіровкою. Ніяк це не перевірити, бо він в упаковці. Дуже прикро. Минулий гребінець нюхового кольору зламався, (теж замовляв на нотіно) Можете порівняти яка має бути гравіровка
Чергове замовлення було зроблено, щоб замінити втрату(( а тепер я прям не можу дивитись на нього без сіпання ока
Чотири фото чорного щоб побачили цей жах
І п’яте фото того, що я мав би отримати, бо саме таке фото товару на сайті нотіно

5: Отлично

мой личный опыт

Случайно увидел и решил все-таки сказать, я с Нотино уже больше 10 лет и ни разу не разочарован, были моменты что приходил поврежденный товар, ну камон, товар едет из Европы и давайте честно, все мы знаем как курьер может обращаться с посылкой, так к чему я, что вот приходило поврежденное, но магазин всегда или предоставлял скидку, или заменял товар

5: Отлично

дуже приємне відкриття

Перший раз оформила замовлення, залишилась просто в захваті, мало того, що оператор Катерина надала професійну консультацію і допомогла підібрати уход для мого пошкодженого волосся, так ще й подарунок додали. Якщо хочете класну продукцію з Європи вам сюди!!!!!Рекомендую

5: Отлично

Дякую за посилочку

Замовляла 4 дні назад і вже посилку сьогодні забрала, дійсно додаток не працював, але дівчата оператори допомогли все налаштувати і оформили замовлення:) все запаковано, з гарними термінами придатності, буду обов'язково ще замовляти

2: Плохо

Після оновлень застосунок постійно закривається. ?

Після оновлень застосунок постійно закривається. 🤡 Не можна перейти на сторінку будь-якого бренду, щоб вибрати товари. Все вилітає. Дарма вчора оновив застосунок( Ні вимкнення телефону, ні перевстановлення застосунку не змінює ситуацію. Чи відбувається тестування застосунку? Чи і так нормально?)))

1: Ужасно

Видаляють негативні відгуки на сайті

Вони видалили кожен мій негативний відгук до продуктів. Це просто дно. Найцікавіше що всі мої позитивні відгуки на місці. Навіщо ви це робите?