www.otzyv.eu

Туроператор Tour Group — отзывы

20 отзывов • Нормально

2: Плохо
1: Ужасно

Кошмар!!!!!!!

Ніколи не користуйтесь послугами даного оператора!!!!
Хамовите відношення, зупинок немає.
Умови кошмарні.
Водії одні ті ж самі. Зранку привезли ввечері забрали. Маршрутка.

2: Плохо

Якісь неадеквати.

Взагалі якісь неадеквати , становляться на заправку, зачиняють автобус і десь шаряться водії по пів години. Пасажири, діти зачинені в автобусі. Пані Вікторія пояснює ми запізнюємось, але ж ми стоїмо все одно через 3 години дороги нікого не випустили в туалет, хоча стоїмо на заправці
В салоні туалет зачинено

5: Отлично

Все сподобалось

Подорожувати до Греції з 1.07.2024. Все було добре організовано. Гід Іванка дуже приемна, водії профі. Отель відповідно вартості туру. Дуже смачна кухня. Море взагалі чудове.

4: Хорошо

Греція, липень, 2024

Подорожували до Греції 01.07-11.07.2024. Подорож туди була відмінною: кордони пройшли легко, санітарні зупинки за розкладом, водії приємні, гід Іванка дуже уважна. Назад було трохи важче, але це через спеку і кордони. Єдине, що не сподобалась на зворотньому шляху: нас в Мукачево пересадили в інший бус, максимально не зручний і вже дорога до Стрия була для мене супер важкою. Поїздкою в загальному задоволена, море шикарне- за ним туди і їхали🩵

1: Ужасно

Гід який кидає дітей в ночі на вулиці

tour-group. Туроператор. Супроводжувала
наш автобусний рейс гід Альона. Нічого
нормально не пояснила, дуже хамовита,
про умови в автобусі можна писати дуже
багато: туалетом користуватися неможна,
їсти і пити не можна, санітарних зон немає.
Люди мусили терпіти, а дорога 33-36 годин. А саме найголовніше, що водії спізнилися з часом зазначеним у білеті (виїздом), і ми заїхали до Києва в
комендантську годину, нас з маленькими
дітьми просто кинули на дорозі, сказали що це ваші проблеми.

4: Хорошо

Хочу подякувати турагенту Альоні за подорож у Болгарію.

Спокійна та врівноважена, дуже змістовно все пояснювала, її рекомендації щодо відпочинку були дуже доречні.
Окрема подяка водіям, які професійно находили вихід з ситуацій під час рейсу.
Дякую за гарний настрій та відпочинок. Рекомендую

1: Ужасно

Відгук з місця події

З двома маленькими дітьми вже півтора години очікую автобус цього оператора для виїзду в Болгарію. Не знаю скільки ще будемо чекати і чи взагалі буде ця поїздка. Ситуація повної невизначеності. На дзвінки не відповідають. Отака компанія Тургруп.

1: Ужасно

Трансфер просто ЖАХ!!!!

Добрий день! Ми з сином багато подорожуємо, але такого відношення під час подорожі я бачу вперше. Обуренню немає меж!! Як можна планувати маршрут таким чином, знаючи, що є ймовірніть приїзду до міста під час комендантської години. Та крім того кинути серед ночі своїх туристів. Ми подорожували з Києва до Болгарії та додому. По приїзду до Києва нас висадили на метро Житомирська після 00:00. Таксі не ходить, машину зупинити нереально. Я навіть намагалась просити допомоги в поліції, щоб відвезли. Все марно! Потім вимкнули взагалі світло на вулиці. Ти просто стоїшь у темряві та не знаєш, що тобі робити. І тут приїхав автобус з іншими туристами також з Болгарії, який віз своїх пасажирів до Вокзальної. Дякуємо їм, що не відмовили та довезли нас!!! На відміну від нашого туроператора, їхній все чітко спланував, автобус висаджував пасажирів, там, де вони просили, а кінцевою зупинкою, як вже написала, був автовокзал на Вокзальній, що дуже зручно, коли час приїзду після 12 ночі. Хто планує подорожі, зверніть увагу!!! Не рекомендую!!!!

1: Ужасно

Незабутні негативні враження!!!!

Добрий день! Якщо ви хочете незабутні негативні емоції, можете не вагаючись користуватися послугами шарашкіної контори Tour-Group. Наша поїздка була запланована з Києва до Болгарії. На передодні виїзду мені зателефонувала координатор (гід) і повідомила, що о 5:30 ми маємо бути на місці посадки, хто не знає у Києві є комендантська година, яка закінчується о 5 ранку. Я дуже переживала встигнути, так як їхати з дому нам приблизно 40 хвилин. Дякуючи добрим людям, ми встигли на 5:30 були у зазначеному місці посадки, але автобус прибув через дві години, тобто запізнився з невідомих нам причин. Зайшовши до салону, ми побачили бруд і дуже незручні крісла які не відкидалися назад, також полиці для багажу були дуже вузькі, звичайний рюкзак було не можливо покласти, спека нереальна, пакети для мусору були зачеплені за ручки пасажирських крісел, під час поїздки пасажири клали туди сміття, але потім ці пакети ніхто не виносив, сморід просто жесть, мухи літали. Координатор Альона сказала, що їсти, пити, неможна!!! Туалет не працює, санітарні зупинки будуть через 4-5 годин. Їхали ми до Болгарії 33 години. Зупинок не було через кожних 4-5 годин. Діти мусили пісяти у пляшку. Коли вже пасажири почали кричати, автобус зупинився і Альона всіх підганяла, казавши про те що ми не встигнемо на кордон, не можливо було купити каву або щось поїсти. Водії робили зупинки для себе, вони просто не відкривали пасажирські двері і виходили покурити, або собі швиденько щось купити. Водій не знав дороги, у Румунії ми блукали. Створював аварійні ситуації. Дорога з Болгарії до Києву була ще на багато гірша. Автобус знову запізнився на посадку, виїзд був запланований на 18:00, а ми виїхали о 19:50. Знову всі ті самі нелюдські правила були у дії. Трохи пізніше водій повідомив, що ми скоріше за все не встигнемо приїхати до комендантської години у Києві, тому будемо ночувати за 20 км від Києва чекати на закінчення комендантської години. Всі пасажири звісно були не задоволені, але якось змирилися. Автобус зупиняла поліція, та виписала штраф за перевищення швидкості. Нічого нам не пояснивши автобус заїхав до Києва о 00:20, тобто на початку комендантської години. Всіх пасажирів з маленькими дітьми просто висадили та викинули чемодани з багажника. Це на першій зупинці після вʼїзду до Києва. Пасажири не могли викликати таксі, в комендантську годину нічого і ніхто не працює. Коли я підійшла до водія який дуже швидко викидав наш багаж, і спитала чи не може він нас кудись ближче підвести, хоч на жд вокзал або в більш безпечне місце, він дуже хамовито сказав,що це наші проблеми. Координатор Альона у прямому сенсі взяла свою сумку і побігла. Наші діти були перелякані. Варіантів дістатися додому просто не було. Всі мусили чекати на закінчення комендантської години, в темному нічному Києві. Тому, ми всі пасажири яких залишили просто неба уночі з маленькими дітьми застерігаємо вас від таких ситуацій. Хай ваші подорожі будуть у інших безпечних в комфортних перевізників.

5: Отлично

Все просто чудово!!!!

Доброго дня! Хочу щиро подякувати нашому чудовому керівнику групи Іванці , яка швидко вирішувала всі запити учасників групи, відповідала на всі запитання,хоча це її перший тур!!( 13.06.24-24.06.24). Вона справилась на відмінно!! Завдяки їй наша група була максимально дисциплінована і подорож виявилась досить легкою і комфортною, хоча насправді була досить насиченою(із затримкою на кордоні🙃)і проходила у швидкому темпі.
Окрема подяка водіям Василеві та Ігорю,які безпечно нас возили протягом усього туру та робились санітарні зупинки з БЕЗКОШТОВНИМИ туалетами!!! Вони дійсно професіонали своєї справи,дуже уважні та завжди допомагали з багажем.
В готелі ,якому проживали-,,Літус Оліва", нарікань немає,сніданки та вечері смачні , а що ще потрібно для гарного відпочинку.
Окрема подяка Вам та фірмі ,які вже не перший рік здійснюють мою мрію❤❤❤