www.otzyv.eu

Нафтогаз Украины — отзывы

149 отзывов • Плохо

1: Ужасно
1: Ужасно

Жахлива компанія. Некомпетентні працівники і оператори. Вносять невірні показники лічильника і нарах

Жахлива компанія! Некомпетентні працівники. Не дають конкретної відповіді на жодне з запитань. Вимагають кошти за неіснуючі куби. Надсилають платіжки про заборгованість навіть тоді, коли її немає. Весь час доводиться через них нервуватися. Я жалію, що з ними зв'язалася!

1: Ужасно

Компанія - дно

Абсолютно некомпетентна служба підтримки, різні оператори надають різну інформацію, яка заперечує попередню.
Розмовляти неможливо, використовують шаблоні фрази, не даючи адекватної відповіді на запитання.
Неорганізовані!!

1: Ужасно

Компанія Гафтогаз Це безлад

У лютому місяці випадково оплатила чужий особовий рахунок по газу.Зараз вже травень , ніяк не можу забрати кошти.18 000 грн.консультанти не компетентні.годують обіцянками, але так поки ще нічого не зʼясувала з ними.Реально нібито якісь вредітелі(мягко кажучи)

1: Ужасно

не компетентные сотрудники горячей линии

На один и тот же вопрос сотрудники горячей линии отвечают по разному, в итоге вопрос не решен.
Не компетентные сотрудники компании которые сами не могут понять присоединен ли абонент к их компании или нет.

1: Ужасно

Замучили дзвінками та повідомленнями

Замучили дзвінками та повідомленнями. Квитанція ще не прийшла, а вони вже телефонують та пишуть. Навіть не в кінці місяця, ніодна компанія так не задовбує як ця.

1: Ужасно

Рейдерство від нафтогазу

Я не маючи ніяких юридичних стосунків з нафтогазом отримую листи про заборгованість !
В перше це відбулося в 2022 році :
За адресою отримав листа з тисячами боргу ( я не являють клієнтом нафтогазу , газ мною проплачений на перед ще з 2017 року )
Тепер знов те саме : з осені 2023 року Нафтогаз наполягає що я їм винен гроші .
Спілкування з оператором нафтогазу то схоже на спілкування з психічно хворим пацієнтом .
Аргументів в них немає , є лиш : СПЛАТІТЬ БОРГ ( ЯКОГО НЕ ІСНУЄ )А потім розбиратись зі своїм оператором газ мережі !

1: Ужасно

Квитанції не приходять і на звернення не реагують

Жахлива компанія і не компетентні працівники,а
особливо оператори гарячої лінії і чат боту.Квитанції були тільки на початку ,а тепер не приходять.В мобільному додатку помилка.В м.Тернопіль перейменували вулицю Живова на Торговиця.Але в додатку пише ТорговУця.Я дзвонила ,писала ,та все без змін.Чому я маю доказувати ,як правильно пишеться назва вулиці.Адже достатньо зайти в гуггл і він дасть справку.Розважатись в інтернеті люблять всі ,а працювати якісно ні.ВСЯ гаряча лінія і весь технічний персонал БЕЗДАРНІ .Була б можливість ,то поміняла б поставщиків газу.А тепер не буду платити за газ поки не прийде квитанція з вірною адресою.

1: Ужасно

"Нафтогаз" шахраї ,тероризують своїми платіжками людей похилого віку.

Ось так "Нафтогаз",тероризує своїми платіжками людей похилого, віку, доводять їх до інсульту ,постійно дзвонять їм на телефон, про сплату не існуючого боргу вже 4 місяці підряд. Хоча платить вона завжди своєчасно і завжди економить не більше 500 гр. даже взимку. А тут за місяць 2300гр. з'явилась така сумма .А з'явилаь ,коли вона одного разу не успіла передати показники лічильника с1 по 5 числа. І тепер ця сумма висить постійно не зважаючи на те що вона регулярно передає ці показники лічильника далі . Але "Нафтогаз" не зважає на це ,постійно дзвонить ,та надсилає регулярно платіжки з не існуючим боргом. Здавалося якщо людина і далі передає ці показники лічильника , тозробіть автоматично перерахунок ,як це робить "Обленерго." Так ні вони продовжують далі надсилати ці нікчемні платіжки поки не заплатиш . Або треба написати заяву для пожилої людини , в "Одессагаз" на прирівняння до фактичних показників лічильника. Сервіс ..! Бо самі вони не в змозі це зробити ,або навмисно не хочуть ,тому що деяки люди таки як "пенсіонери" не розібравшись можуть заплатити не існуючий борг, ось на це вони і розраховують.Зробили дві компанії "Одессагаз" і "Нафтогаз",які постійно шахрайским способом вимагають від людей гроші. На даний час коли я пишу цей відгук "Одессагаз" прирівняла показники лічильника до фактичних: січень21р.--березень24р.на теперішній час борг150гр. " Одессагаз" пише ,що такого боргу не існує, але "Нафтогаз" ще продовжує надсилати 4 місяц не існуючий борг 2300гр. Да сервіс на найвищому рівні, за що ми їм тільки гроші платим ,заходиш онлайн в застосунок ,щоб передати напряму покази лічильника"Нафтогаз", а вони тебе перенаправляють в "Одессагаз",я думаю всі ви знаєте для чого. Да сервіс нічого не скажеш....

1: Ужасно

Нафтогаз злодії і шахраї ромова в чат-боті

GASUA:
Ірина: Вітаю! Напишіть, будь ласка, Ваше запитання, я з радістю Вам допоможу.

Baлерий Мунтян:
Зробіть будь ласка перерахунок газу напідставі показів лічильника ,який зробив мені БіляївськийМУГХ на мій запит. На моєму рахунку:250451700, з початку року висить борг ,який я повинен оплатити.Я постійно передаю кожного місяця показання лічильника газу ні якого боргу за мною не має і зроблено перерахунок. Але до вас ,чомусь він не доходить?

GASUA:
Ірина: Розрахунок суми до оплати за постачання газу проводиться виключно на основі даних від облгазу. Компанія ГК «Нафтогаз України» є постачальником газу, та не нараховує об’єми газу. Саме облгази (оператори ГРМ) відповідають за облік та нарахування об’ємів газу. Щодо нарахування об’ємів Вам потрібно звернутися до вашого місцевого Облгазу. Вони повинні виконати перерахунок або пояснити Вам, чому саме такі дані передали до нас. Якщо об’єми буде перераховано, то ми автоматично отримаємо цю інформацію після 12-го числа. Після отримання корегування зміниться і сума до сплати.

Baлерий Мунтян:
Я повашому куди звертався?

Ви мене розумієте?

Я що з ботом общаюсь?

Ви мене чуєте?

GASUA:
Ірина: Ваш оператор ГРМ не надав даних за корегуванням , зверніться до Вашого облгазу для уточнення . Очікуємо відкореговані об'єми від оператора ГРМ для коректного розрахунку суми до сплати . Дякуємо за розуміння.

Baлерий Мунтян:
Я буду писати на вас скаргу, допобачення!

1: Ужасно

Відношення працівників до людей похилого віку жахливе!

Люди похилого віку не вміють користуватися гаджетами. Тож для такого випадку є ще працівники, що ходять і записують показання. Одна з таких осіб надала моєму дідусю номер, щоб він міг телефонувати і передавати показання. Він живе сам, погано бачить. Попросив під час візиту до нього набрати номер цієї дами. Я набрала і увімкнула на гучний зв'язок. І що я почула. Бере слухавку ця особа, дідусь починає диктувати вулицю і показання, на що йому відразу у відповідь летить:" Я з ваших слів записувати не буду, робіть фото лічильника і надсилайте у вайбер". Коли дідусь сказав, що він не вміє цього робити у відповідь прилетіло хамським тоном: "Не мої проблеми". І людина тупо відключилася. Після цієї розмови я на свій телефон сфотографувала лічильник, починаю її шукати у вайбері, а вона там не зареєстрована! Тобто вона просто збрехала на рівному місці, аби не виконувати свою роботу. В кінці кінців я знайшла цю даму в телеграм. Після цього випадку маю ціль взяти передання показання на себе. Але обурює таке відношення до людей похилого віку, бо в когось з них може не бути рідних, які б взяли передання показань на себе. То вони будуть дивитися і слухати таких хамок, яких набрали аби робити видимість роботи. Ганьба!